Állásajánlat - Dominó Trans Kft

Leírás / Elvárások:

Cégünk "C" + "E" kategóriás jogosítvánnyal, tachográf kártyával, gyakorlattal rendelkező gépkocsivezető kollégákat folyamatosan keres belföldi, illetve nemzetközi viszonylatra. Jelentkezésedet a domino@dominotrans.hu email címre várjuk.

Keresett munkakörök:

  • gépjármű vezető belföldi viszonylatokra,
  • gépjérmű vezető nemzetközi viszonylatokra.

 Elvárásaink:

  • -B, -C, -E kategóriás vezetői engedély,
  • GKI kártya,
  • sofőrkártya.

Amit nyújtunk:

  • teljes ledolgozott hónap esetén havi nettó 600.000,-ft feletti jövedelem,
  • garantált 11.000 km futás lehetőség éves átlagban (nemzetközi viszonylatban),
  • OTP szépkártyán hűségidő arányos, évente növekvő extra juttatás,
  • fiatal, első osztályú, minőségi gépjárműpark (Mercedes, Volvo, Scania, Daf),
  • két hetente a 45 órás pihenő biztosan itthon tölthető,
  • gépjármű vezetők szakmai továbbképzéseinek biztosítása. teljes anyagi támogatása,

Előnyt jelent:

  • gyakorlat belföldi vagy nemzetközi fuvarozásban,
  • idegen nyelvtudás